Het echtpaar de Does (foto) bekend van de vele fotoboeken over Rotterdam exposeert in een voormalig pand van de wasserette Easy Wash aan de Groene Hilledijk in Rotterdam. Een grote wens kwam daarmee uit voor het echtpaar. Zij kunnen nu laten zien wat voor prachtig fotomateriaal ze bezitten. Ze exposeerden eerder op de Katendrechtse Lagedijk en recent in een partyboerderij aan de Dordtsestraatweg.
Het echtpaar heeft inmiddels een fotocollectie van een half miljoen foto's verzameld over Rotterdam en heeft daar meerdere keren de regionale en zelfs de landelijke pers mee gehaald. De expositie in de voormalige wasserette gaat over de historie van de Boulevard Zuid (Beijerlandselaan en Groene Hilledijk) en wordt aanstaande donderdagmiddag officieel geopend door wethouder Richard Moti. De tentoonstelling duurt tot 4 maart.
De expositie wordt ondersteund door Alliantie Hand in Hand die streeft naar een verbetering van het woon- en werkklimaat op de Beijerlandselaan en de Groene Hilledijk. Op dit moment kan de tentoonstelling al bezocht worden tussen 11.00 en 16.00 uur aan de Groene Hilledijk 149a in het oude pand van Easy Wash. De koffie staat klaar.
Het echtpaar hoopt ook na 4 maart verder te kunnen in Dit prachtige pand.
Door: ANP